''Biz Kimiz?''

Geçmişten bugüne gelen bilgi, birikim, deneyimlerimiz ile bulunduğumuz sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak Türkiye ve Avrupa Birliği standartlarına uygun promosyon kibrit imalatı ve tasarımları alanında faaliyet gösteriyoruz.


 

Neler Yapıyoruz ?

1001 Kibrit promosyon ürünleri olarak size her yerde bulabileceğiniz sıradan kibrit ürünleri haricinde çözümler üretmek için kurulduk.

Sürgülü kibritler, fantezi kutu kibritler, puro kibritler, şömine kibritleri ve özel tasarım kutulu kibritler gibi promosyon kibrit ürünlerine kendi yorumumuzu katarak sizlere sunuyoruz.

Misyonumuz

Kaynaklarını etkin bir şekilde değerlendirerek Türkiye ve Avrupa Birliği standartlarına uygun üretim yapmak.  

Bulunduğu sektörü yakından takip ederek müşterileri için yenilikçi fikirler geliştirmek.

Vizyonumuz

Yenilikçi bakış açımız ve işimize duyduğumuz saygı ile promosyon kibrit sektöründe müşteri memnuniyetini dikkate alarak uygun fiyat, kaliteli üretim, satış sonrası hizmetlerimiz ile yurt içinde ve yurt dışında en güvenilir kurumlar arasında yer almak.

 • Profesyonel Çözüm

  1001 Kibrit; marka bilinirliliğine katkı sağlayan vazgeçilmez reklam araçlarından biri olan promosyon kibritler ile müşterilerine en iyi ürünü sunarken aynı zamanda birebir müşteri hizmetleri ile kaliteli hizmet güvencesi sağlıyor.

 • Geniş Ürün Yelpazesi

  1001 Kibrit, sürgülü kibritler, fantezi kutu kibritler, puro kibritler, şömine kibritler ve özel tasarım kutulu kibritler olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 • Kaliteli Hizmet Garantisi

  Müşterilerimiz için kalite standartlarına uygun üretim, satış öncesi ve sonrası hizmet süreçlerimizde memnuniyet odaklı çözümler geliştirmek kalite anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

 • Geniş İhracat Ağı

  Ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine ihraç ediyor, ulusal ve uluslararası pazarda müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla yatırımlarımıza devam ediyoruz.


Profesyonel Ekibimiz

Üretimden tasarıma, operasyonel süreçlerden müşteri hizmetleri temsilcilerimize kadar alanında uzman 35 kişilik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük onur duyuyoruz.